Ana Sayfa   /   Proje Amacı   /   Hedefler   /   Proje Ekibi   /   Etkinliker   /   Basında   /   İletişim        
 
 
   
   
 
   
   
   
   
   
 
   
Untitled Document
 
 
 
Öğrencilerimiz Nasa'daydı
 
 
 
 
 
         Güney Marmara Kalkınma Ajansı destekli “Yerelden Cambridge ve NASA’ya: Dezavantajlı Öğrencilerde Çanakkale Değerleri ve Girişimcilik Bilinci Geliştirme” adlı proje kapsamında ÇOMÜ Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Mustafa Yunus Eryaman ve Yrd. Doç. Dr. Enver Yolcu, Ezine 75. Yıl İlköğretim Okulunda okuyan Hakan Uysal ve Çardak İlköğretim Okulu öğrencisi Ozan Ay ile birlikte Washington D.C.'de NASA Genel Merkezi (Headquarter) ile çeşitli akademik, kültür ve sanat merkezlerinde incelemelerde bulundu.

         ÇOMÜ Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Metehan Uzun ve Doç. Dr. Ahmet Ünver başkanlığındaki ikinci öğrenci grubu da proje çerçevesinde Londra'da çeşitli akademik, kültür ve sanat merkezlerinde incelemelerde bulunarak Cambridge Üniversitesini ziyaret etti.

         Proje çerçevesinde Ezine 75. Yıl İlköğretim Okulundan Hakan Uysal ile Lapseki Çardak İlköğretim Okulundan Ozan Ay ABD’ye gitmeye hak kazanırken; Kepez Atatürk İlköğretim Okulundan Ayşe Arasan, Gelibolu Gazi Süleyman Paşa İlköğretim Okulundan Hayrullah Sevinç, Yenice Akçakoyun YIBO’dan Doğukan Sertaş Şavran, Biga Hamdibey İlköğretim Okulundan Merve Çakır, Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulundan Selin Tezel, Turgut Reis İlköğretim Okulundan Emirhan Gelen, Çan 75. Yıl İlköğretim Okulundan Onur Öz ve Ayvacık Ümmihan Hatun İlköğretim Okulundan Mustafa Sönmez de İngiltere’ye gitmeye hak kazanmıştı.

 
 
 
 
 
 
     İlgili Resin Arşivi için tıklayınız
 
 
Bu websitesi T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın desteklediği TR22.11.SK01.0111 "Yerelden Cambridge ve Nasa'ya: Dezavantajlı Öğrencilerde Çanakkale Değerleri ve Girişimcilik Bilinci Geliştirme" projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk destek yararlanıcısına aittir ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.