Ana Sayfa   /   Proje Amacı   /   Hedefler   /   Proje Ekibi   /   Etkinliker   /   Basında   /   İletişim        
 
 
   
   
 
   
   
   
   
   
 
   
Untitled Document
 
 
 
Okul Müdürlerine Proje Tanıtım Toplantısı
 
 
 
Çanakkale Valiliği, Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan “İlköğretim Okullarına Danışmanlık Uygulaması" Projesi kapsamında Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Aziz KILINÇ ve İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ’ın koordinasyonunda okul müdürleri ve proje danışmanlarının katılımı ile 30/03/2012 Cuma günü Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde toplantı yapılmıştır.
 
Okul Müdürlerimize projeyi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Proje Yürütücelerinden olan Prof. Dr. Metehan UZUN, Doç. Dr. Aziz KILINÇ, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Yunus ERYAMAN ve Yrd. Doç. Dr. Necati CERRAHOĞLU tanıttı.
 
 
     
 
     
   
 
İlgili Link İçin Tıklayınız
 
 
Bu websitesi T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın desteklediği TR22.11.SK01.0111 "Yerelden Cambridge ve Nasa'ya: Dezavantajlı Öğrencilerde Çanakkale Değerleri ve Girişimcilik Bilinci Geliştirme" projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk destek yararlanıcısına aittir ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.