Ana Sayfa   /   Proje Amacı   /   Hedefler   /   Proje Ekibi   /   Etkinliker   /   Basında   /   İletişim        
 
 
   
   
 
   
   
   
   
   
 
   
Untitled Document
 
Sosyal Kalkınma sözleşmeleri Çanakkale’de imzalandı
 
Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında proje teklif çağrısıyla desteklenecek projelerin Çanakkale’de bulunan sahipleriyle sözleşmeleri imzaladı.

GMKA’nın 2011 yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı’yla destekleyeceği projelerin Çanakkale’de bulunan sahipleri ve uygulayıcılarıyla destek sözleşmelerini geçtiğimiz günlerde Ajansın Çanakkale’de bulunan Yatırım Destek Ofisi’nde imzalandı. İmzalanan sözleşmelerle destek almaya hak kazanan projeler en fazla 9 ay boyunca Ajans uzmanları tarafından izlenecek ve uygulamanın proje kriterlerine uygunluğu denetlenecek.

İl Özel İdare Binasında bulunan GMKA Çanakkale Yatırım Destek Ofisi’nde gerçekleşen toplantıda sözleşmeleri imzalanması sırasında Ajans Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, Desteklenmeye hak kazanan proje sahiplerini tebrik ederek Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında verilen projelerin bir değerlendirmesini yaptı.

Sözleşmelerin imzalanmasının ardından proje sahipleriyle Proje Uygulama Eğitimleri yapılacak. İlki 27 Şubat Pazartesi günü Balıkesir Ajans Hizmet Binasında diğeri ise 28 Şubat Salı günü Çanakkale İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda olmak üzere düzenlenecek eğitim toplantılarında proje sahiplerine ve uygulayıcılarına yönelik Sözleşme Yönetimi-İzleme Eğitimi, Satınalma Eğitimi, Görünürlük Eğitimi ve İzleme Bilgi Sistemi Eğitimleri verilecek.

GMKA’yla sözleşme imzalayan Çanakkale’deki proje yararlanıcıları ise şöyle: Çanakkale Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Çanakkale Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü, Eğitim Araştırmaları Birliği Derneği, Lapseki Belediye Başkanlığı, Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ezine İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Gökçeada Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Gökçeada Kaymakamlığı, Eceabat İlçesi ve Köylerine Hizmet Götürme Birliği, Armatör Yakup Aksoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Ezine Kaymakamlığı, Çanakkale Belediyesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çanakkale Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü, Çanakkale HEM ve ASO, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ayvacık Meslek Yüksekokulu, Bozcaada Kaymakamlığı ve Biga Cumhuriyet İlköğretim Okulu.
 
Derneğimiz adına Proje Yürütücümüz Dr. Mustafa Yunus ERYAMAN proje sözlaşmesini imzaladı
 
 
İlgili Link İçin Tıklayınız
 
 
 
Bu websitesi T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın desteklediği TR22.11.SK01.0111 "Yerelden Cambridge ve Nasa'ya: Dezavantajlı Öğrencilerde Çanakkale Değerleri ve Girişimcilik Bilinci Geliştirme" projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk destek yararlanıcısına aittir ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.